O nas

Drogeria Pigment to coś więcej niż sklep z kosmetykami. To miejsce doświadczania przyjemności. Wynika ona nie tylko z samego faktu otrzymania produktu, ale również z całego przebiegu zakupów – zarówno tych stacjonarnych, jak i online.

Dbamy o potrzeby naszych Gości, pytając o ich doświadczenia i dopasowując spersonalizowaną ofertę pielęgnacyjno-makijażową. Wyszukujemy oraz testujemy przed wprowadzeniem na własnej skórze nowości, które odpowiadają ich preferencjom, a często nawet wyprzedzają oczekiwania. Chętnie edukujemy naszych Gości w każdym kanale, zaszczepiając im wiedzę i pasję.

Naszą szeroką ofertę wyróżnia starannie dobrany i regularnie aktualizowany asortyment – niszowe marki kosmetyków naturalnych, organicznych oraz wegańskich, które posiadają wartościowe składy i założenia. Chętnie nawiązujemy współpracę również z lokalnymi producentami, manufakturami i markami, które hołdują idei Zero Waste.

Pigment to nie tylko sklepy stacjonarne i drogeria internetowa. Jesteśmy marką, której misją jest odpowiedzialność społeczna i mówimy o tym z dumą. W ramach naszych działań zatrudniamy osoby w dojrzałym wieku, doceniając ich doświadczenie. Wspieramy inicjatywy na rzecz ochrony zdrowia, Dom Pomocy Społecznej i bierzemy udział w akcjach charytatywnych na rzecz zwierząt. Dbamy też o środowisko naturalne: paczki w sklepie internetowym pakujemy bez użycia folii bąbelkowej. Nasze kartony zawierają nie mniej niż 75% surowców wtórnych, a jednocześnie w 100% spełniają wymagania dotyczące przydatności do ponownego przetworzenia. Papier, którego używamy w biurze pochodzi z odzysku. Nasz magazyn wyposażony jest w specjalną belownicę, dzięki której minimalizujemy objętość papierowych odpadów.

Drogeria Pigment powstała z pasji i zaangażowania. Najważniejszą wartością są dla nas ludzie – zarówno ci, którzy tworzą Zespół i budują sukces firmy, jak również obecni i przyszli Klienci, których nazywamy Gośćmi. To ich satysfakcja i zadowolenie jest naszym priorytetem.


Sklep internetowy >> http://www.drogeriapigment.pl

Telefon>> +48 535 800 328

Sklepy stacjonarne:

• przy ul. Jerzmanowskiego 14/45

• przy ul. Długiej 76

• przy ul. Karmelickiej 47