Prawdziwe Życzenia

Prawdziwe Życzenia

Co roku podczas Świąt nadchodzi TA stresująca chwila – składanie życzeń. W epoce fast foodów i fast fashion, również życzenia stają się fast. Kopiuj-wklej i gotowe – „pamiętaliśmy” o setkach osób, z którymi na co dzień nie mamy prawie lub w ogóle kontaktu. Tylko… kto z nas chciałby dostać takie hurtowe, powtarzalne życzenia? Komu sprawią one prawdziwą radość?

W Pigmencie nie od dziś stawiamy na indywidualność i wysoką jakość – nie tylko asortymentu, czy obsługi, ale też relacji.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Towarzystwo Wspierania Domu Helclów zorganizowaliśmy akcję Prawdziwe Życzenia.

Zobaczcie reakcje na Facebooku Prawdziwe Życzenia

W dniach 02.12-15.12 w naszych sklepach stacjonarnych w Krakowie:

• przy ul. Jerzmanowskiego 14/45

• przy ul. Długiej 76

• przy ul. Karmelickiej 47

można było nabyć kartkę świąteczną, przygotowaną osobiście przez podopiecznych Stowarzyszenia. Całkowity dochód z akcji 3095,38 został przekazany na jego rzecz.

Pocztówki wykonane ręcznie, z dbałością o każdy detal. Taką kartkę, wraz z osobistymi życzeniami możecie dołączyć do prezentu lub wysłać tradycyjną pocztą, do Kogoś, na kim naprawdę Wam zależy.

Prawdziwych Świąt!

Prawdziwe pocztówki

Tradycja wysyłania kartek świątecznych jest w Polsce obecna nie od dziś. Na odwrocie, poza tradycyjnymi życzeniami znajdowały się również osobiste podziękowania, np. za pyszne ciasto lub przysługę, co tylko dodaje im uroku. Pocztówki te pochodzą z okresu niemieckiej okupacji, z 1943 roku. Są własnością Pana Jana Józefa Jasickiego, prezesa Stowarzyszenia Towarzystwo Wspierania Domu Helclów